Roman Vencl je známým a úspěšným majitelem franšízy v Hradci Králové. Své zkušenosti, které během působení na hypotečním trhu načerpal, se snaží předat svým kolegům a tímto článkem také všem, kteří o franšíze u společnosti Gepard Finance vážně uvažují nebo jednoduše chtějí vědět, jak to ve vodách franšízingu, hypotečních, úvěrových a spořících produktů vlastně chodí.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on print
Roman Vencl

První krok je na vás, s ostatním pomůže Gepard Finance

Jak sám Roman Vencl říká „Základem pro poskytování finančních služeb na vysoké úrovni je nadšení pro práci s lidmi – servis našim klientům.“ Jelikož se však této vlastnosti nedá nikterak zvláště naučit, je nezbytně nutné mít ji sám v sobě nebo se alespoň snažit o její objevení. Pak už jen stačí zorientovat se na finančním a hypotečním trhu a rozumět své práci pokud možno lépe, než bankovní poradce v kamenné pobočce banky. O vše ostatní se již postará právě Gepard Finance.

Máte nadšení a chuť do práce? Bereme vás!

Jaký by měl být podle zkušeného majitele franšízy v Hradci Králové člen jeho týmu? Mezi jeho klíčové vlastnosti by měla patřit zejména komunikativnost, pozitivní naladění, aktivní přístup a chuť s klienty pracovat. Zároveň by se měl člověk chtít učit novým věcem, zdokonalovat a vzdělávat se. Právě kvůli poslednímu zmíněnému společnost připravila speciální vzdělávací institut Gepard Akademii, kde je možno načerpat spoustu nových znalostí nejen z oboru, kterému se primárně věnujete, ale také o mezilidských vztazích či asertivitě nebo komunikaci s lidmi.

Přednosti a výhody Gepard Finance

Zajímá vás, čeho si Roman Vencl váží na společnosti Gepard Finance nejvíce? Odpověď je vcelku jednoduchá – podpory. Tato podpora však zahrnuje obsáhlé portfolio oblastí, mezi které patří například podpora v oblasti marketingu nebo metodického zázemí. Velkou předností, kterou v působení ve franšízové síti Gepard Finance Roman Vencl taktéž spatřuje, je možnost nabídnout svým klientům komplexní produkty ušité na míru jejich potřebám a požadavkům.

Staňte se členem týmu Gepard Finance

Pokud stejně jako Roman Vencl chcete čerpat mnohých výhod, jež působení ve franšízové síti Gepard Finance přináší, pak nás kontaktujte

Věříme, že i vám můžeme mnohé nabídnout, proto neváhejte a staňte se součástí našeho týmu.

Další články z blogu

Mohlo by vás také zajímat

hypoteční makléř

Co obnáší práce hypotečního makléře?

Práce hypotečního specialisty není pouze o podepisování nových smluv a inkasování patřičných provizí. Je nutné budovat dlouhodobé vztahy se svými klienty, pečovat o ně a řešit jejich požadavky, vzdělávat se, mít neustále přehled o tom, co se aktuálně děje a kam se trh může posunout.

Číst více »

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.