Nástroje pro realitky

Vzájemná propagace

Na centrální web GPF umístíme logo, kontaktní údaje a nabídku nemovitostí realitního partnera. Stránku zoptimalizujeme a umístíme odkaz na web realitního partnera.

Naše specializovaná služba je zaměřena na realitní makléře, takže ji musíme udělat dobře, aby se na nás příště zase obrátili. Vyřízení hypotéky je jen jednou z částí naší služby. Neméně důležité je umět hypotéku vyčerpat – a s tím vám žádný univerzální finanční poradce nepomůže. Ten už vyinkasoval provizi a je mu to jedno. Zatímco my jsme ve spojení s realitním makléřem a ten se vždycky ptá, kdy už budou peníze. Tato část služby není nikde honorována, ale my ji bereme jako součást služby. A spoléháme na to, že jak klient, tak realitní makléř o nás podají dál dobré reference – a obrátí se příště opět na nás.

Výměna loga

logo, grafika, informace o RK

Výměna odkazů

optimalizace pro vyhledávače

Vzájemné doporučení

referenční byznys

Předání klientů

výtěžnost a sekundární provize

Strategická aliance realitní kanceláře a GEPARD FINANCE

Vzájemná propagace

Shape

Know-how úspěšných makléřů

200+ spokojených realitních kanceláří a tipařů

Co o nás říkají realitní kanceláře

„Jsou to skuteční profíci. Jako realitní makléř a vlastník firmy s panem Pickem z GEPARD FINANCE spolupracuji již řadu let. Za ta léta mohu zcela jistě říct, že on a jeho lidé jsou skuteční profíci. Svým klientům vždy doporučuji, aby se s ním spojili a probrali své možnosti, protože jim to může ušetřit mnoho peněz. Za léta praxe v realitách jsem měl možnost poznat mnoho poradců, ale nakonec, i když vyřizuji něco pro rodinu nebo známé obracím se vždy na pana Picka, protože je u nás bezesporu nejlepším hypotečním poradcem."

Ing. Zdeněk Halašta - jednatel společnosti, AZH cz s.r.o.

Klient ušetří čas

Spolupráce a partnerství významných společností z brokerského a realitního trhu přináší společným klientům kompletní realitní a bezplatný finanční servis pod jednou střechou. Naší společnou snahou s realitními partnery je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit a zvýhodnit.

Klient má kam přijít

Realitní kanceláře spolupracující s GEPARD FINANCE přinášejí klientům kompletní realitní a bezplatný hypoteční servis na jednom místě. V případě potřeby je klient obsloužen na jedním ze 100 obchodních míst po celé ČR.

Proces máme pod kontrolou

  • Unikátní výtěžnost předaných kontaktů
  • Průběžné reporty o stavu rozpracovaných klientů
  • Vzájemná propagace a doporučení
Shape
centrála GEPARD FINANCE
tipaři

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.