Nástroje pro realitky

B2B rozhraní

B2B rozhraní je nástroj pro předávání kontaktů mezi „tipařem“(zpravidla realitní kanceláří) a makléři GEPARD FINANCE.

Odesláním kontaktu přes B2B Formulář je zajištěn okamžitý transfer informací do interního systému GEPARDIS, ze kterého jsou on-line záznamy makléře přenášeny zpětně do B2B rozhraní.

B2B rozhraní umožňuje sledovat vývoj a stav předaných kontaktů, jméno makléře, který obchod zpracovává, počty a objem realizovaných finančních produktů.

B2B

předání klienta

B2B

aktuální stav obchodu

B2B

realizace obchodu

B2B

tipařská provize

Oblíbený nástroj na předávání a správu kontaktů

B2B rozhraní v rámci spolupráce dostáváte ZDARMA

Shape

Know-how úspěšných makléřů

200+ spokojených realitních kanceláří a tipařů

Co o nás říkají realitní kanceláře

„S paní Veronikou Michnovou jsem se seznámil před cca 9 lety, kdy jsme pro naši firmu hledali někoho, kdo nám pomůže s vyřizováním hypoték pro naše klienty. Dodnes jsem rád, že jsme našli tak spolehlivou hypoteční poradkyni hned napoprvé. Co oceňuji na přístupu celé franšízy Gepard Finance je fakt, že se soustřeďují opravdu na hypotéky a také se v nich vyznají. Nezdržují naše klienty prodejem životních pojištění v situaci, kdy řeší financování svého bydlení. To největší doporučení je fakt, že když řeším svou vlastní hypotéku, využívám služeb právě paní Veroniky Michnové. Neznám totiž nikoho lepšího.“ Ladislav Števanka - jednatel společnosti ENDEKA, s.r.o.

Co o nás říkají realitní kanceláře

„Naše společnost je na trhu více než 25 let. Krom správy nemovitostí se zabýváme také další realitní činností. V této souvislosti jsme přibližně před šesti lety začali spolupracovat s panem Ing. Pickem z Gepardu ve Valašském Meziříčí. Hned s prvními klienty nám bylo naprosto jasné, že se jedná o profesionála a ne nějakého poradce, který to dělá jen jako přilepšení při svém zaměstnání. Na základě našich zkušeností vždy doporučujeme klientům, a to i těm, kteří již jednají o úvěru jinde, aby pana Ing. Picka kontaktovali, aby se podíval zda by nemohl vyřídit úvěr s lepšími podmínkami. Stejně tak se nám osvědčila spolupráce i v případě, kdy lidé mají problém dosáhnout na úvěr. I při rychlých telefonických konzultacích vždy ví jaké jsou aktuální podmínky a co je třeba splnit, a to je nejen pro klienty, ale také pro nás velký přínos.“ Jaroslav Poláček - ředitel společnosti, AVAL, spol. s r.o.

Webová aplikace B2B

Internetový systém – B2B rozhraní – slouží k on-line přenosu informací a umožňuje sledování vývoje a stavu předaného kontaktu mezi realitními kancelářemi a GEPARD FINANCE. V B2B rozhraní se on-line promítají informace o kontaktech předaných přes internetový formulář.

Přístupová oprávnění B2B

Každá z realitních kanceláří (každý majitel, makléř apod.) má přiřazené vlastní uživatelské jméno a přístupové heslo pro možnost vstupu do systému (předán na základě předávacího protokolu majiteli kanceláře).

Jednoduchý systém B2B

Po přihlášení a vstupu do systému se uživatel dostává do souhrnné statistiky, kde získá v přehledu informace:

  • o počtu předaných kontaktů jeho kanceláří hypotečním makléřům GEPARD FINANCE
  • kolik z těchto kontaktů bylo zpracováno finančních produktů
  • jaký objem v rámci finančních produktů byl dosažen
Shape
B2B

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.