Pro realitní kanceláře

NÁSTROJE PRO REALITKY

Kouzlo a zkušenosti makléřů GEPARD FINANCE oceňují realitní kanceláře, jimž jde o rychlý, bezproblémový prodej nemovitosti, kterou mají ve své nabídce. Úspěšný hypoteční byznys je totiž vstupenkou k jejich realitní provizi.

Shape

Know-how úspěšných makléřů

Úspěšný hypoteční byznys je vstupenkou k vaší realitní provizi.

Co o nás říkají realitní kanceláře

"Za společnost PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. mohu spolupráci s Veronikou Michnovou a jejím týmem vřele doporučit. Do rukou této pobočky předáváme naše klienty s jistotou, že o ně bude v maximální míře postaráno, získají profesionální a vstřícný přístup a vyřeší financování nákupu nemovitosti. Všechna tato očekávání jsou vždy do puntíku splněna. Čeho si ceníme nejvíce, je opravdu bezkonkurenční odbornost, znalosti a profesionální přístup. Děkujeme."

S námi vyřešíte obtížné hypotéky

Každý klient je řešitelný. S bankami jsme vyjednali V.I.P. procesní podporu při schvalování hypotéky. Pracujeme svižně, bez protahování. Jako gepard. Stále mapujeme nabídky hypoték všech tuzemských bank.

Průběžná komunikace s RK

Vybudovali jsme efektivní systém organizace. Pravidelně komunikujeme s realitním makléřem, jsme garantem hladkého průběhu schvalovacího procesu hypotéky. V bankách máme vyjednané nejvýhodnější cenové parametry úvěrů a přátelskou procesní podporu po celou dobu čerpání finančního produktu.

Vysoké provize z obchodů

Celý odměňovací systém je transparentní. Vždy přesně vidíte, jak vysokou odměnu za co získáváte. Vzájemná důvěra a vaše spokojenost je pro nás zásadní.

Shape

Co získáte díky spolupráci s Gepardem

Benefity pro realitní kanceláře

V čem je základní odlišnost? Především ve výtěžnosti obchodů. Naše specializovaná služba je zaměřena na realitní makléře, takže ji musíme udělat dobře, aby se na nás příště zase obrátili. Vyřízení hypotéky je jen jednou z částí naší služby. Neméně důležité je umět hypotéku vyčerpat.

Shape

Oblíbená hypoteční síť makléřů GEPARD FINANCE

Společnou snahou je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit a zvýhodnit. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE zajistí veškerou komunikaci a administraci všech podkladů pro financování za klienta.

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.