Nástroje pro makléře

Zážitkové akce a setkávání

Pořádáme pro vás celofiremní meetingy, vánoční a novoroční setkání, sportovní, relaxační a rodinné dny. Potkáváme se s vámi na setkáních majitelů franšíz – na poradách franšízantů. Příležitostí k setkání a výměně zkušeností jsou i národní meetingy pro majitele, zaměstnance a hypoteční makléře franšíz.

Dbáme, abyste se u nás cítili jako doma. Přátelskost a vzájemné porozumění je velkou devizou franšízového konceptu GEPARD – FINANCE PRO ŽIVOT.

Novoroční meetingy

1x ročně

Franšízové porady

3x ročně

Relaxační dny

2x ročně

Rodinné dny

1x ročně

Úžasná možnost setkávání pro makléře GEPARD FINANCE

Zážitkové akce

Shape

Know-how úspěšných makléřů

20 let zážitkové péče o naše makléře a partnery

"Musela jsem se vrátit zpátky do Gepardu, jinde to nebylo ono"

„Děkuji za krásné uvítání. Jste nejlepší a jsem natěšena na opětovnou spolupráci. Musela jsem se vrátit. Chyběli mi lidé z Gepardu, protože jsou příjemní, obětaví. Nejsou to jenom kolegové z branže, ale hlavně i kamarádi. Cokoliv se v Gepardu za ty roky řešilo, nic nebyl problém. Úžasná zpětná vazba. Spolupracovat s Gepard Finance je pro mě radost.“

Romana Staňková, GEPARD Pardubice třída Míru

Pár slov o Romaně

Romana Staňková pracuje jako hypoteční makléřka a od roku 2020 vlastní franšízovou licenci GEPARD FINANCE na třídě Míru v Pardubicích. Již po VŠ Romana nastoupila do svého prvního zaměstnání do banky a celkem čerpala inspiraci ve třech bankách. Po těchto zkušenostech se rozhodla, jít do svého vlastního podnikání v oblasti financí.

Práce je pro ni radost, i když jsou dny, které jsou náročnější, Romča se s nimi ráda popasuje, zvláště když vidí výsledek své práce, v podobě spokojeného klienta. Miluje setkávat se s klienty, povídat si o jejich příbězích života a následně jim pomáhat v další životní etapě. Hodně Romčiných klientů se stalo i jejími přáteli a jsou i nadále v kontaktu. Preferuje neformální komunikaci s klienty, aby se cítili, co nejlépe a nejpohodlněji.

Romana je také vášnivá cestovatelka a jak říká „život je bohužel sakramentsky krátký na všechna ta krásná místa…ale snažím se….

Shape

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.