Nástroje pro makléře

SROVNÁVACÍ KALKULAČKA

Srovnávací kalkulátor prokazatelně ušetří čas každému  hypotečnímu makléři. Stanoví úrokovou sazbu i související náklady. Spočítá finanční náklady hypotéky za období fixace. Odpadá časově náročné zkoušení průchodnosti v kalkulátorech jednotlivých bank. 

Navíc k tomu všemu má makléř okamžitě v ruce  reprezentativní podklady, které může osobně předat či poslat klientovi.

Srovnání

5 hypotečních bank

Srovnání

5 stavebních spořitelen

Srovnání

hypotéka a překlenovací úvěr

Srovnání

celkové náklady za fixaci

Nejpřesnější srovnávač všech bank na trhu

Srovnávací kalkulačka

Shape

Know-how úspěšných makléřů

20 let zkušeností v oblasti hypoteční specializace

Co o kalkulačce říkají naši makléři

„Výborně funguje srovnávací kalkulačka pro makléře Gepardu. Po zadání parametrů hypotéky kalkulátor - stanoví odpovídající úrokové sazby pro jednotlivé banky - spočítá finanční náklady na jednotlivé varianty a výsledky seřadí podle těchto nákladů Po zadání informací k bonitě žadatelů kalkulátor stanoví průchodnost pro jednotlivé banky. Po zadání parametrů překlenovacího úvěru stanoví parametry jednotlivých produktů stavebních spořitelen. Jsem nadšená a děkuji centrále Gepardu za tak úžasnou podporu, které si velmi vážím.“

Romana Staňková, GEPARD Pardubice třída Míru

Webová aplikace

Kalkulátor je aktuálně dostupný všem uživatelům, systému GEPARD FINANCE, kteří mají složenu zkoušku na spotřebitelské úvěry.  Aplikace je zařazena mezi ostatní systémy GEPARD FINANCE,  pro vstup do aplikace je tedy nutné být přihlášen stejně, jako se makléř hlásí na intranet a informačního systému GepardIS.

Nejpřesnější srovnavač na trhu

Porovnávali jsme jednotlivé kalkulačky v konkurenčních systémech a musíme pokorně přiznat, že náš srovnavač hypoték je nejen nejpřesnější, ale i nejkomplexnější nástroj pro pokročilé hypoteční makléře.

Ušetří čas 90 % makléřů

Naprostá většina makléřů s produkcí aktivně využívá srovnávací kalkulátor v obchodní komunikaci se svými klienty.  Ušetří jim čas s hledáním nejlevnější banky. Stanoví úrokovou sazbu i související náklady. Spočítá finanční náklady hypotéky za období fixace. Ušetří čas se zkoušením průchodnosti v kalkulátorech jednotlivých bank.

Shape
Výstup ze srovnávacího kalkulátoru

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.