Nástroje pro makléře

Intranet a GepardIS

Pracujeme s velkým objemem dat a informací klientů. Pro správu a vedení obchodních případů využíváme sofistikovanou technologii – informační systém GepardIS.

Co systém například umí? Eviduje a spravuje klientské portfolio, umožňuje detailní přehled o všech vašich obchodních případech, upozorňuje vás na různé budoucí události, předává kontakty, reportuje aktuální stav obchodů získaných od smluvních doporučitelů.

Vidíte přehled všech předaných kontaktů, cross-selling klientů novými produkty. Kompletní výčet obsáhlých možností se dozvíte během zaškolování.

INTRANET

komunikační platforma

GepardIS

informační systém

Vzdělávací portál

správa školení pro makléře

BRANDPORTAL

marketingové materiály

Veškeré informace pro makléře na jednom místě

Intranetový portál

Shape

Know-how úspěšných makléřů

20 let zkušeností v oblasti hypoteční specializace

"Hypotéky by neměl dělat nikdo na vedlejšák“

„Dospěl jsem k tomu, že nechci být obecný finanční poradce na všechno možné, penzijka, pojistky, investice, hypotéky… Vždyť jen oblast hypoték je natolik obsáhlá, že chce-li k tomu člověk dělat další produkt, musí buď být génius – což já nejsem 🙂 –, nebo jen předstírá, že to všechno umí. Ta specializace pro některé lidi není zajímavá – prostě, když už mají klienta, chtějí mu nabídnout všechny služby okolo. Já takový nejsem. Chci klientům poctivě pomoci s tím produktem, který znám do detailů, a pak je prostě odkážu dál, případně jim doporučím dalšího specialistu, kterého v jiném oboru znám.“

Milan Bílek, hypoteční makléř

Systém podpory a organizace přes centrálu

Vybudovali jsme efektivní systém organizace. Pravidelně s vámi komunikujeme, jsme vám systémovou podporou. Efektivní činnost, správu obchodních míst a zajištění fungování modelu spolupráce mezi centrálou a jednotlivými franšízami výrazně usnadňuje interní informační systém GEPARD FINANCE – náš intranet.

Informační a komunikační technologie GepardIS

Obsluha, jednoduchá přístupnost a obsah pořizovaných dat zajišťuje kompletní informovanost o stavu obchodů a činnosti hypotečních makléřů v celé společnosti GEPARD FINANCE. Funkce systému umožňují sdílení informací o klientech a finančních produktech, jednoduché předávání informací mezi makléři, reporty o stavu obchodů, kontaktů i stavu spolupráce s našimi obchodními partnery.

BRANDPORTAL

Vaším úkolem je být v co nejtěsnějším kontaktu s vašimi klienty a kvalitně o ně pečovat, doslova si je hýčkat. K tomu je zapotřebí nejen sledovat nové trendy, využívat nové technologie a inovovat vaše služby. Chcete‐li mít skutečně seriózní přístup k podnikání, musíte co nejvíce vašeho úsilí, energie a času zaměřit na ty nejlepší služby klientovi. Kvalita vašich marketingových materiálů svědčí o kvalitě služeb, které nabízíte.

Shape

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.