Pro hypoteční specialisty

NÁSTROJE PRO MAKLÉŘE

Jde tu o čas, peníze a Vaši energii. Pokud chcete svoji profesní kariéru rozjet tak, aby Vás slušně uživila, je klíčové nesnažit se znovu „vynalézat kolo.“ Najděte si kvalitní podporu a zázemí, okopírujte know-how úspěšných a postupujte rychleji.

Chceme, abyste GEPARD milovali stejně jako my. Jsme experty na hypotéky a servis pro makléře. Sledujeme vaše úspěchy a na základě nových trendů přinášíme do  systému nové nástroje a vylepšení, abyste i vy mohli lépe a jednodušeji pracovat se svými klienty. Baví nás vymýšlet pro vás nové příležitosti, zdroje kontaktů, akce a soutěže.

Shape

Know-how úspěšných makléřů

20 let zkušeností v oblasti hypoteční specializace

Co o nás říkají naši makléři

„Především mi zde vyhovuje plná podpora centrály (systém, metodika, vzdělávání, marketing). Když jsem se rozhodovala, jestli zůstanu u Gepardu nebo půjdu k jiné společnosti, zůstala jsem právě díky zázemí. Co se týká systému školení Gepardu, máme různé stupně školení makléřů: na hypoteční úvěry, na stavební spořitelny, jednotlivé certifikace. Jsme hodně prověřováni, aby v Gepardu pracovali opravdu odborníci, a ne makléři, kteří udělají jednu smlouvu za rok. Takový přístup totiž nemá smysl a je úplně k ničemu.“

Petra Kilianová, GEPARD Brno Husova

Nejsme MLM ani Broker pool

Jsme přátelská firma ke všem slušným poradcům. Pomáháme řešit Vaše problematické obchodní případy. Neděláme jenom hypotéky, u nás najdete moderní systém i na pojištění a investice.

Štěstí a radost. To je na čem záleží.

Své klienty a franšízové partnery máme rádi a děláme pro ně maximum. Ke všem přistupujeme osobně, lidsky, individuálně. Celá společnost je rychlá, pružná, má výborný postřeh a svižně reaguje na změny hypotečního trhu. Tomu všemu odpovídá i název GEPARD.

Zážitková péče o makléře

Centrála Gepard Finance se neschovává za žádný virtuální systém, nejsme žádným anonymním molochem, ve kterém se nikoho nedovoláte. Vždy je tu pro Vás konkrétní člověk – specialista, se kterým si můžete promluvit a který Vám pomůže tak, jak jen bude moci.

Shape

Buďte skvělí v tom, co děláte

Seznamte se s nástroji pro makléře

Nabízíme nejlepší online nástroje a vzdělávání pro makléře k úspěšnému obchodování nejen na hypotečním trhu, ale i plnohodnotnou alternativu všem MLM a poolovým poradcům, kteří potřebují a chtějí do svého portfolia zařadit finanční plánování a investice.

Shape

Oblíbená hypoteční síť makléřů GEPARD FINANCE

Naším posláním je přinášet radost a zážitkovou podporu, která nadchne a usnadní práci každému makléři při realizaci jeho obchodu.

Budete ohromeni :O

Zcela nezávazně Vám ukážeme unikátní nástroje, které ke své práci používá většina našich makléřů. Stačí zanechat kontakt.

small_c_popup.png

Chcete se dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s klíčovými informacemi.